INFO EN INSCHRIJVINGEN: bij Pip Gerra (Philippe Gérard), 0477499342 of op philippe.gerard54@gmail.com

AGENDA 2020

WEEKENDDAGEN REEDS GEPLAND

JANUARI

1

Zaterdag 25 januari                     Primrose Academy Oostende

Verplaatst naar ZONDAG 10 MEI !!! Voor inschrijvingen:

https://www.emoconie.be/contact/

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

9u. tot 17u.                                     EARTHING DAY

‘s morgens                                     de Barefoot Emocon (Pip Gerra)

’s namiddags                                Aardstralen (Guido Viaene)

2

Zondag 26 januari                        Hartsgedragen Bewustzijn Brugge

bij Hugo Van Verdegem            Moerstraat 120

10u. tot 17u.                                   EMOCONIE in 4 dagen * DAG 3

’s morgens                                     Groep I: Stress

’s namiddags                                Groep V: Angst

FEBRUARI

(Krokusvakantie van 22/2 tot 1/3)

3

Zondag 2 februari                        Hartsgedragen Bewustzijn Brugge

bij Hugo Van Verdegem            Moerstraat 120

10u. tot 17u.                                   EMOCONIE in 4 dagen * DAG 4

’s morgens                                     Groepen VI, VII en VIII:

                                                         Kwelling, Boosheid en Ontbering

’s namiddags                                Groepen IX en X:

                                                         Geweeklaag en Melancholie

4

Maandag 10 februari                  Natuur Winkel Véronique & Luc

namiddag                                     Gasthuisstraat 60 te Poperinge

13u.30 tot 16u.                               Introductie in de Emoconie

5

Woensdag 19 februari                  Ekielibre:

avond                                             “Balans tussen lichaam en geest”

bij Karien Dely                              Zaal Ruytershove, Manegemstraat 37 te Izegem

19u.45 tot 21u.45                          Introductie in de Emoconie

MAART

6

Zaterdag 7 maart                        Primrose Academy Oostende

Zondag 8 maart                           ’n lenteweekendje aan zee !

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 10u. tot 17u.               UNIEK FYTOWEEKEND (1/3)

zaterdag            Herb-Day          Alkaloïde-planten (Pip Gerra)

zondag               Topic-Day          EHBO en fyto voor op reis (id.)

7

Zaterdag 14 maart                       Academie voor Radiësthesie

bij Guido Viaene                          Groenestraat 26 te Handzame

9u. tot 17u.                                     SPECIAL TOPICS EMO DAY

‘s morgens         (9u. tot 12u.)            Emoties bij kanker (Pip Gerra)

’s namiddags    (13u.30 tot 16u.30)     Emoties bij depressie (Pip Gerra)

8

Zaterdag 21 maart                       Centrum Trandisciplinary Medicine

& Zondag 22 maart                      Centre of Excellence Campus Brussel

bij Yannick Pots                            Krabos 42 te Halle (BRUSSEL)

2 dagen 9u. tot 17u.                     Ayurveda in de kankerpraktijk &

                                                         Ashwaghanda bij kanker (Y. Pots)

9

Zaterdag 28 maart                       Primrose Academy Oostende

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

9u. tot 17u.                                     DE SLAAP (!!!)

‘s morgens                                     Slapen met Emoconie (Pip Gerra)

                                                         De Yarrow Emocon (Pip Gerra)

’s namiddags                                Aardstralen, aarde-energie en…

de slaap (Guido Viaene)

APRIL

(Paasvakantie van 4/4 tot 19/4)

10

Zaterdag 25 april                         Centrum Trandisciplinary Medicine

& Zondag 26 april                       Centre of Excellence Campus Antwerpen

bij Peter Van Herck         Eliaertstraat 25 te Borgerhout (ANTWERPEN)

2 dagen 9u. tot 17u.                     Ayurveda in de praktijk &

                                                        Ayurveda bij kanker (P. Van Herck)

MEI

(Hemelvaartweekend 21/5 tot 24/5)

11

Zondag 10 mei Primrose Academy te Oostende

bij Philippe Gérard Warschaustraat 22

van 9u. tot 17 u. EARTHING DAY

’s morgens Aardstralen (Guido Viaene)

’s namiddags De Barefoot Emocon (Philippe Gérard)

12

Zaterdag 30 mei                           Kruidenwijzer * te RONSE

Cyclus EWP aanvang                  Vlaamse Ardennen-Dender

bij Carine De Groote en Jules Clerbout, CampetHaie 4 te Ellezelles

EETBARE WILDE PLANTEN CYCLUS 7 DAGEN * voor- én najaar 2020

1e dag 9u. tot 17u.                        Eetbare Wilde Planten * Dag 1

Body(fyto)&Mind(emo) * Wildplukwandeling * Koken&Eten * Uitleg

JUNI

13

Zaterdag 6 juni                             Primrose Academy Oostende

Zondag 7 juni                               ’n zomerweekendje aan zee !

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               UNIEK FYTOWEEKEND (2/3)

zaterdag            Herb-Day          Balsems en harsen (Pip Gerra)

zondag               Topic-Day          Dementie en fytotherapie (id.)

14

Zaterdag 13 juni                           Kruidenwijzer * te RONSE

Zondag 14 juni                              Vlaamse Ardennen-Dender

bij Carine De Groote en Jules Clerbout, CampetHaie 4 te Ellezelles

EETBARE WILDE PLANTEN CYCLUS 7 DAGEN * voor- én najaar 2020

2 dagen 9u. tot 17u.                     Eetbare Wilde Planten * Dag 2 & 3

Body(fyto)&Mind(emo) * Wildplukwandeling * Koken&Eten * Uitleg

JULI (Grote Vakantie) en AUGUSTUS (Grote Vakantie)

Geen lessen (trektocht in China) !

SEPTEMBER

15

Zaterdag 19 september             Kruidenwijzer * te RONSE

Zondag 20 september                Vlaamse Ardennen-Dender

bij Carine De Groote en Jules Clerbout, CampetHaie 4 te Ellezelles

EETBARE WILDE PLANTEN CYCLUS 7 DAGEN * voor- én najaar 2020

2 dagen 9u. tot 17u.                     Eetbare Wilde Planten * Dag 4 & 5

Body(fyto)&Mind(emo) * Wildplukwandeling * Koken&Eten * Uitleg

16

Zaterdag 26 september                      Primrose Academy Oostende

Zondag 27 september                ’n herfstweekendje aan zee !

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               UNIEK FYTOWEEKEND (3/3)

zaterdag            Herb-Day          Bitterstof-planten (Pip Gerra)

zondag               Topic-Day          Cardio-vasculaire fytotherapie (id.)

OKTOBER

17

Zaterdag 3 oktober                     Primrose Academy Oostende

Zondag 4 oktober                       Opleiding Fytotherapeut

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               DE FYTOWEEKENDS (1/8)

zaterdag            Inhoudsstoffen en extracties, CCR-Complextheorie

zondag               Emo-Complextheorie, energie en innovatieve fyto

18

Zaterdag 17 oktober                   Kruidenwijzer * te RONSE

Zondag 18 oktober                     Vlaamse Ardennen-Dender

bij Carine De Groote en Jules Clerbout, CampetHaie 4 te Ellezelles

EETBARE WILDE PLANTEN CYCLUS 7 DAGEN * voor- én najaar 2020

2 dagen 9u. tot 17u.                     Eetbare Wilde Planten * Dag 6 & 7

Body(fyto)&Mind(emo) * Wildplukwandeling * Koken&Eten * Uitleg

19

Zaterdag 24 oktober                   Primrose Academy Oostende

Zondag 25 oktober                     Opleiding Fytotherapeut

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               DE FYTOWEEKENDS (2/8)

zaterdag                                        Het Ademhalingsstelsel (Aromath.)

zondag                                           Het Ademhalingsstelsel (Fytoth.)

NOVEMBER

(Herfstvakantie van 31/10 tot 8/11)

20

Zaterdag 28 november              Primrose Academy Oostende

Zondag 29 november                 Opleiding Fytotherapeut

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               DE FYTOWEEKENDS (3/8)

zaterdag                                        Het Spijverteringsstelsel (Fyto/EO)

zondag                                           Het Spijsverteringsstelsel (Allergie)

21

Zaterdag 5 december                Primrose Academy Oostende

Zondag 6 december                   Opleiding Fytotherapeut

bij Philippe Gérard                      Warschaustraat 22

telkens van 9u. tot 17u.               DE FYTOWEEKENDS (4/8)

zaterdag                                        Het Zenuwstelsel (Fyto/EO)

zondag                                           Het Zenuwstelsel (Depri, Moe)

*      *      *

14 VRIJE ZONDAGEN VOOR LESSEN ELDERS !

          

16/2           

15/3           

29/3           

3/5             

10/5           

17/5           

21/6           

11/10         

15/11         

22/11         

13/12         

20/12         

= de zondagen 19/1, 9/2, 16/2, 15/3, 29/3, 3/5, 10/5, 17/5, 21/6, 11/10, 15/11, 22/11, 13/12 en 20/12

OP WEEKDAGEN (voormiddagen, namiddagen en avonden)

is alles nog mogelijk !

*      *      *